2018 Plaj Modası | kadın ve trend

2018 yazının çok renkli ve hareketli olacağı görülüyor. Neon renklerin 2018 plaj modası arasında yine yer alması plajlara rengarenk bir görüntü katacak. Kadınların vücut tiplerine uygun seçim yapabileceği mayo ve bikini modellerinde birçok alternatif bulunuyor. Bu alternatifler arasında her yaşta kadın için çok şık bikini ve mayo seçenekleri bulunuyor. Bikinilerde alt ve üst parçanın ayrı kombin edilmesi yine trend ve düşük bel modası geçtiği için bu yaz plajlarda yüksek belli bikiniler ön plana çıkacak. Canlı renklerin kullanıldığı mayo ve bikinilerin çok yaygın seçimi söz konusu. Baskılı modeller ön planda olduğu gibi taşlı ve payetli modeller de bu tarza yatkın kadınların beğenisine sunuluyor. Plajlarda ışıltılı şıklığı seçen kadınların tercihi taşlı ve payetli modellerden yana oluyor. 2018 yazında örgü mayo ve bikiniler çok öne çıkacak ve mağazalarda bu modeller çok görülecek.

Vücut Tipine Göre Mayo ve Bikini Seçimi
Şıklığı hedefleyen kadınların vücut tiplerini tanıması ve buna uygun seçimler yapması çok önemlidir. Gündelik hayatta olduğu gibi plaj için de doğru seçimler yapılmalıdır ve 2018 plaj modası her vücut tipine uygun seçenekler sunmaktadır.

Kalça ve göğüs bölgesi geniş fakat beli ince olan kadınların seçimi V yaka bikini ve mayolar olmalıdır. Bedenin üst kısmı dar fakat kalçalar genişse dikkatleri üst bölgeye çekmek doğru olacaktır. Bu nedenle üstü desenli altı düz renk bikiniler tercih edilebilir. Mayo seçimi yapılacaksa iki renk mayolar tercih edilmelidir. Omuzlar geniş kalçalar darsa bu sefer alt parça desenli tercih edilir. Üst parça straplez olabilir ve eğer mayo seçilecekse mayokiniler bu beden tipine çok uygun olmaktadır. Dolgun vücut tipine sahip kadınlar bu yaz yüksek bel bikinilerin moda olmasının avantajını kullanabilirler. Bu kadınlar alt ve üst parçayı aynı renkte tercih etmelidir.

Aksesuarlar ve Pareolar
Pareolar 2018 plaj modası içinde yine önemli yer tutuyor. Seçilen bikini ve mayoyla uyumlu pareolar ve şapkalar kadınlara plaj şıklığı katacak. Plaj terliklerinde de sayısız alternatif mevcut. Plajlarda kullanılabilecek abartısız takılar da kadınlar tarafından tercih edilmektedir.
Bir önceki yazımız olan 2018 Balo Elbisesi Modelleri başlıklı makalemizde 2018 balo elbiseleri, balo ve balo elbiseleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir