Begüm Kütük Özlem Süer MBFWI defilesinde

Özlem Süer SS’19 için “HEALER”ı gururla sunar! 

Özlem Süer, İlkbahar Yaz 2019 koleksiyonunu Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında Zorlu PSM’ de, 11 Eylül saat 21:00’de gerçekleştirdiği defileyle tanıttı. 

Özlem Süer’in İlkbahar Yaz 2019 sezonu Healer koleksiyonunda, tecrübeli manken, Özge Ulusoy’a, defilenin sürpriz ismi olarak oyuncu Begüm Kütük eşlik etti. Begüm Kütük, kariyerinde ilk kez MBFWI kapsamında podyumda boy gösterdi

Atasay ve Voonka markalarının sponsorluğunda gerçekleştirilen defile, çağın en önemli konusu olan “doğanın iyileştirici gücünü ” inceleyen tasarımlar, kullanılan renk, desenler ve inovatif kalıplar, hi-tech kumaşlarla birleşerek zamanımızın hızına ve görsellik üstünlüğüne de gönderme yapıyor.

Akademisyen ve tasarımcı Özlem SüerÖzlem Süer, “HEALER” adlı koleksiyonu ile bitkilerin iyileştirici gücünü mercek altına alırken, Atasay’ın yüksek zevki artisanal bir çağdaşlıkla yorumlayan, stylingin bütünleştirici gücünde yarattığı glam etkili mücevherleri, hızlı, dijital ve yüksek yaşamın «UNDERGROUND LUXURY» ilkeleriyle birleştiği koleksiyonda odak noktası oluyor. Voonka markasının koleksiyon temasıyla rasyonel bir uyum yakalayan, doğal döngüyü temsil eden görselleri defilede Özlem Süer tasarımlarıyla hayat buluyor.

Özlem Süer yeni koleksiyonu ile ilgili olarak “Modanın çoklu sanatsal kimliğine yine performatif bir şekilde yaklaşacak performansımızda doğallığa, çoklu uyuma, farklı kimliklerin bir araya gelerek oluşturduğu iyileştiren çoğulluğa değindik…” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir