Çantalar 2019 2020 : Bu modeller modaya uygun

Bir tasarımcı el çantasına yaptığımız yatırıma gerçekten değer, biz zaten sizin için araştırma yaptık . İyi bakımlı, bu aksesuarlar , yeni nesil modacılara aktarılabilecek sadece sadık eşlikçiler değil , aynı zamanda herhangi bir kıyafete, ister klasik isterse renkli bir dokunuşla herhangi bir zamanda değer katıyorlar.

Stil veya malzeme – tüm kıyafetlerde gerçek bir göz alıcı görevi görmek için sunuluyor. Bu sezon hangi çantalar harika, dikkatlice inceledik ve en güzel çantalar 2019 2020 tasarımları ile ister yazın ister sonbaharda kullanmaya hazır.

Çantalar 2019 2020 Bu modeller modaya uygun
Çantalar 2019 2020 Bu modeller modaya uygun

Bu  çantalara hemen aşık olduk.

Bu sezon özellikle küçük el çantaları moda sınıfında yüksek! Moda blogcuları ve ünlüleri sadece “Zincir Cüzdan”  ve bel çantalarına güvenmekten çok mutlular , bu nedenle bir zincir veya kemer gibi kullanılan cüzdan çantalar veya özellikle güçlü nüanslarda göze çarpan küçük çantalar paramız ve Akıllı telefonunuzu güvenle saklar. Daha büyük bir şey seviyorsanız, logo baskılarıyla süslenmiş, yılan motifleriyle süslenmiş veya altın renginde aplikler ile süslenmiş kova çantalarını, bel çantalarını ve sırt çantalarını seveceksiniz .


Çantalar 2019 2020 modaya uygun modeller
Çantalar 2019 2020 modaya uygun modeller

Tabii ki her mevsimde orijinal olan modeller de var! Bunlar arasında 2019’da Dior tarafından “özellikle siyah olan gerçek bir göz alıcı” “Saddle Bag” , Fendi veya Chloé “C” Bag “Baget” . Sonuncusu moda blog yazarı tarafından doğrudan takılar ve daha sade versiyonlarından, lacivert renkli pürüzsüz deriden, timsah kabartmalı yeşil versiyona kadar her türlü modacı için mutlak bir zorunluluktur. En iyisi? Her gün ofiste daha ciddi ve klasik kıyafetler giyen herkes onlara Chloé’s veya Dior’s gibi şık bir çantayla heyecan verici bir yükseltme yapabilir.

sonbahar kış trend çanta modelleri 2020
sonbahar kış trend çanta modelleri 2020

Çantalar 2019 2020 : Bu modeller modaya uygun

Bir önceki yazımız olan Ofis kıyafetleri: 30 derece üstü için mükemmel stiller başlıklı makalemizde bluz, bol pantolon ve culotte hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir