Hiçbir maliyeti olmayan beş moda hilesi

Herkes minimalizm ve çevre bilincinden bahsediyor: kim daha sık alışveriş yapmak ve tüketmek için gerekenleri yapamadı? Sadece çevre için bir şeyler yapmak amacı ile değil, aynı zamanda biraz para kazanmak için. Ancak, hızlı tempolu moda endüstrisi bunu sizin için kolaylaştırmıyor. Yeni ve şık bir kıyafetle eski bir kıyafeti birkaç adımda harika bir stile dönüştürebilirsiniz. Dolabınızda, para gerektirmeyen beş basit numara yapabilirsiniz .

Favori parçaları yeniden birleştir

Her gardırop muhtemelen haftada birkaç kez kullanılan, favori bir kısma sahiptir. Bu parçanın sevgisini korumak için, bu stil arada değiştirilmelidir. Mevsime bağlı olarak, giysi farklı şekilde birleştirilebilir. Örneğin, kışın tayt ve  çizme ile bir etek giyilebilirken, yaz aylarında rahat spor ayakkabılar veya sandaletler ile giyebilirsiniz.

Hiçbir maliyeti olmayan beş moda hilesi 2020
Hiçbir maliyeti olmayan beş moda hilesi 2020

Katmanlama teknikleri ile deneme

Katmanlama tekniği kışın daha uygun olmasına rağmen, yaz mevsiminde zaman zaman kullanılabilir. Bu   görünümde, farklı uzunluklara sahip olan tek tek parçalar, birbirinin üzerine giyilir – ağırlıklı olarak sizi sıcak tutan bir giysi tekniğidir. Soğuk havalarda  sık sık hüküm sürdüğü için, yazın stilin katmanlama tekniği bırakılması da mantıklı geliyor. Dolabın arka köşesinden tercih ettiğiniz bir XL V yaka kazak çekin ve yazlık elbisenin üzerine çekin. Doğru tasarımla, tüm giysiler yıl boyunca giyilebilir.


Stilleri kolay: tek renkli görüntüler

Tek renkli görünümlerde yanlış bir şey yapmak zor. Ama bu tam olarak nedir? “Baştan ayağa” kıyafeti, tüm giysiler bir renkte veya en azından aynı renk ailesinden seçerek giymek. İlk başta sıkıcı geliyor, ancak doğru aksesuarlarla kesinlikle şık görünebilir. O kadar renkli sevmeyenler için, tüm modacıların en sevdiği renk siyahtır.

Tadilatını kendin yap

Çok fazla etkiye sahip basit bir numara: Özellikle denim kumaşlar, sadece birkaç basit adımla hızlı ve kolay bir şekilde dönüştürülebilir. Böylece basit bir mom jean modelnin biraz kısaltarak ve kesik kenarlardan birkaç tane saçak çekerek modaya uygun bir etki verebilirsiniz. aynı şekilde uzun bir tişörtü keserek crop bluz havasına sokabilirsiniz.

moda ve stil ipuçları 2020
moda ve stil ipuçları 2020

Giysi otomatik olarak modaya uygun yıkılmış bir görünüm elde eder. Aynısı monokrom denim ceketler için de geçerlidir. Alternatif olarak, örneğin onları renkli yamalara ekleyebilirsiniz, veya kısaltabilirsiniz. Buradaki hayal gücünün sınırı yok.

Aksesuarlarla oynamak

Sadece bir aksesuarla, bir kıyafet tamamen değiştirilebilir. Böylece, gündelik giyim için spor ayakkabısı ve kot bir ceketle birleştirilebilen gündelik bir elbiseden, akşamları yüksek topuklu ayakkabılar ve altın tokalı siyah patentli bir kemer ile şık bir kıyafet görünümüne dönüştürülebilir. Ek olarak, küpeler ve el çantaları bir kıyafeti farklı gösterebilir. İşte: Tüm olası kombinasyonları çılgınca dene.

Bir önceki yazımız olan Beyaz Tulumlar 2019 2020: Yaz Sezonunun en güzel modelleri başlıklı makalemizde 2019 yaz modası, bayan giyim ve beyaz tulum hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir