Kokudan İlhamla Yeni Koleksiyon

İpekyol Mum

Türk tekstil sektöründeki köklü geçmişini yeni kozmetik koleksiyonuyla sunan Ipekyol’un; kokunun hatıralar üzerindeki etkisinden ilhamla, bulunduğu her mekânda iz bırakacak IPEKYOL Kozmetik koleksiyonu mağazalarda yerini alıyor. Kişisel bakım ve ev kozmetiği olarak iki farklı ürün grubu ile duyulara hitap eden IPEKYOL Kozmetik koleksiyonu sofistike notalarla sunduğu temizlik ve ferahlık hissiyle hayatın her anına dokunmayı hedefliyor.

Şıklığı bir yaşam biçimi olarak benimseyen Ipekyol kadınının yaşam alanlarına dokunmak için hazırlanan temiz içerikli; doğaya, çevreye ve cildinize dost kozmetik koleksiyonunda kişisel bakım ürünleri bulunuyor. ADA MİMOZA, VADİ ZAMAĞI, RUBY RUBARB, AHŞAP KARIŞIMI, CITRUS LIMETTA el ve vücut losyonu, sıvı sabun, katı sabun, el ve tırnak bakım kremi ve kolonya olarak sunuluyor. Ev kozmetiği grubunda ise doğanın eşsiz dünyasını evlerine taşımak ve yaşam alanlarının atmosferini değiştirerek kendine ait zamanlar yaratmak isteyenler için ORMAN YOSUNU, SİYAH İNCİR, PARİS MUSKI, BEYAZ ŞAKAYIK kokulu mum ve çubuklu oda kokuları yer alıyor.

IPEKYOL Kozmetik koleksiyonu zarif ve mistik kokularının duyusal etkisiyle bakım ritüellerinize farklılık katmayı ve yaşam alanınızın atmosferini değiştirmeyi hedefliyor. Hayatın farklı seremonilerinden ilham alınarak hazırlanan kokulu mum ve çubuklu oda kokuları, dekoratif ambalaj tasarımıyla kendinizi iyi hissettirecek, turunçgil, yaban mersini ve Hindistan cevizinin zarif ve mistik karışımıyla sıcak, enerjik bir ortam yaratıyor.

İpekyol Mum

İpeksi dokusuyla el ve vücut losyonları, içerdiği shea yağı, E vitamini ve Provitamin B5 sayesinde cilt hücrelerinin yenilenmesini ve canlanmasını destekliyor. Portakal çiçeği, mimoza, zambak, gül gibi doğal bitkilerin bohem büyüsünü taşıyan el ve vücut losyonları, ciltte ipeksi bir his bırakan özel formülü sayesinde de dış etkenlere karşı yüksek koruma sağlıyor.

Ev ve ofis kullanım alanlarına farklı bir karakter katmayı hedefleyen, doğal bileşenlerle formüle edilmiş, sıvı ve katı sabunlar cildi nazikçe arındırarak daha taze ve parlak bir görünüme kavuşmasına yardımcı oluyor. Yoğun ve güçlü esanslara sahip katı sabunlar farklı kullanım alanlarıyla gardırop içlerinde, odalarda ve banyolarda kullanılabilirken, dekoratif görüntüsünün yanında hoş kokuları sayesinde huzur ve sakinlik hissi uyandırıyor.

Farklı aromalara sahip kokularıyla dikkat çeken el kremi ve vücut bakım losyonları hafif ve hızlı emilim sağlayarak cildin daha fazla nem tutmasını sağlarken; doğadan ilham alarak canlı ve taze notalarını her an yanınızda hissedeceğiniz kolonyalar; sprey formundaki başlığı sayesinde pratik kullanım imkânı sağlıyor. Şişe tasarımlarında ise yalın ve elmas kesim görümleriyle farklı zevklere hitap ediyor.

Minimal cam şişe tasarımıyla dikkat çeken ev kozmetiği ürün grubunda ise yüksek gustosuyla evinizin aurasını değiştirmeyi hedefleyen mum ve oda kokuları 200g, 400g ve 900g seçenekleri ve dekoratif görüntüleriyle yaşam alanlarının her köşesinde fark yaratıyor.

Seyahat setinde ise sıvı sabun 50 ml, katı sabun 50 g el ve vücut losyonu 50 ml, kolonya 50 ml ve el ve tırnak bakım kremi 40 ml ile nerede olursanız olun her zaman yanınızda olması için hazırlanıyor.

Ayrıca özel günlerde sevdiklerinize ve ailenize hediye etmek için hazırlanan hediye setleri; Kişisel Bakım Hediye Setleri, Kolonya + El kremi Hediye Setleri, Ev Kozmetiği Hediye Setleri ile hediye alternatifleri sunuluyor.

Şıklığı hayatının her noktasında benimseyenlerin yaşam alanlarına dokunan IPEKYOL Kozmetik Koleksiyonu’nu keşfetmek için IPEKYOL mağazalarını, www.ipekyol.com.tr’yi ve IPEKYOL mobil uygulamasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER:
#İPEKYOL