Moda HaberStilist Law Roach Emeklilik Kararını Duyurdu

Emeklilik, zirvede bırakmak olabilir mi?

Bu soruyu aklımıza düşüren haber, Zendaya, Megan Thee Stallion, Celine Dion ve daha fazlasının ünlü stil danışmanı Law Roach’ın emeklilik kararını duyurması oldu. Ünlü stilist belki de kariyerinin en parlayan döneminde yaptığı bir Instagram duyurusuyla moda endüstrisine vedasını açıkladı.

Tabii ki söylentiler başladı: Bazıları haberin birdenbire ortaya çıktığını düşünürken, bir grup Roach ve Zendaya’nın geçen hafta Louis Vuitton’un Paris Moda Haftası şovunda ortaya çıkan görüntüleriyle bu veda arasında bir bağlantı kurmaya çalışıyor. Videoda, Roach’a gösteriyi izlemesi için ikinci sıra işaret ediliyordu. Bu çok mantıklı olmayan nedene pek güvenmesek de Zendaya’nın artık Louis Vuitton ile bir sözleşmesi olması “suyu kaynatan” bir neden olarak kabul edilebilir.

Roach da yaptığı paylaşımda önce, “Yıllar boyunca beni ve kariyerimi destekleyen herkese teşekkür ederim. İmajı konusunda bana güvenen herkese, hepinize çok minnettarım” ifadelerini kullandı. Roach daha sonra, ayrıntıya girmeden kararına yol açan bazı faktörlere işaret etti.