Sonbahar 2019 2020 Bayan Kot Pantolon Trendleri


Yaz aylarında  en güzel kot şortları giydikten sonra, uzun modeller sonbaharda her zamankinden daha fazla talep görüyor. 2019 Sonbahar moda trendlerinde hangi kot pantolon modelleri bizi bekliyor, bugün paylaşıyoruz…

Sıcak hava şartları önümüzdeki birkaç hafta boyunca kot şortlarımızı giymemize izin verirken , serin sonbahar mevsim yaklaşıyor, bu yüzden kısa süre sonra tekrar uzun sürüme geçebiliriz . Ve elbette, yeni sezon bizim için hazır bir çok kot trendine sahip ve bu da arzulanan hiçbir şeyi bırakmıyor. Yani sonbaharda kot alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini ve hangi modellerin kaçırmamanız gereken bir zorunluluk olduğunu anlamak için trend arayışına girdik ve 2019 sonbaharının en havalı kot pantolon stillerini sizlere sunuyoruz …

1. İki tonlu kot pantolon

Elbette klasik kotlarımızı seviyoruz, ama biraz çeşitlilik zarar vermez ve bu yüzden bu yeni kot trendine çok düşkünüz: iki tonlu kot modada yükseliyor! Tabii ki,ünlü modeller gelecek sezonun parçası olarak çoktan satın aldı. Sıcak bir yazdan sonra bronzlaşmış bir cilde harika görünen yırtık detayları olan iki tonlu kot pantolon modelleri özellikle turuncu kısa bir gömlekle harika görünüyor.

Sonbahar 2019 2020 Bayan Kot Pantolon Trendleri
Sonbahar 2019 2020 Bayan Kot Pantolon Trendleri

2. Koyu Kot Pantolon

Hafif taşlanmış kotun karşıtlığı olan bir diğer olmazsa olmaz ise Dark Denim olacak. Yaz aylarında hala hafif yırtık kot giyerken sonbahar bize koyu renkleri getiriyor. Trend parçaları neredeyse siyah. Çünkü özel işlem ve birkaç boyama işlemi sayesinde kotlar çok koyu görünüyor ve gardırobumuza yeni vurgular getiriyor.

sonbahar kot pantolon trendleri 2020
sonbahar kot pantolon trendleri 2020

3. Kısa yırtık paça kot

Kot pantolonun kısaltılmış versiyonu önümüzdeki sezon yine harika modellerde geliyor. Dar veya yırtık bacak kesiminde olsun, paçası ayak bileği üzerindeki pantolonun, zincirlerimizi ve ayakkabılarımızı mükemmel bir şekilde gösterdiğini bilmek önemlidir. Bu eğilimi çoktan farkettik ve yırtık paça bir kot pantolonla  parlak renk ayakkabı parçaları giymeyi tercih ediyoruz . Bu kotları  evde çok hızlı bir şekilde taklit edilebilirsiniz, sadece makasla paçaları kesin! 😍

kısa paça yırtık bayan kot pantolon modelleri
kısa paça yırtık bayan kot pantolon modelleri

4. Palazzo Jeans

Skinny kotların zamanları yavaşça sona ermiştir, bunun yerine biraz daha fazla geniş olan kot pantolon modelleri  tercih ediliyor. Geniş paça denim parçalardan, palazzo kesime kadar en güzel kotlar sonbaharda bizlerle olacak. Modaya uygun, geniş kot modelleri renkli bluzlar ve aksesuarlar ile giyiyoruz.

palazzo kot pantolonlar 2020
palazzo kot pantolonlar 2020

5. özel detayları ile kot

Ancak biraz farklı kotlara yer açmakta lazım.  Göze çarpan detaylar bile sonbaharda kotlarımızda özel vurgular sunar ve onları daha heyecanlı hale getirir. Desenler, nakışlar, düğmeler, özel dekoratif dikişler, hafif renk sıçramaları veya yamalı cepler, çarpıcı vurgular, kasvetli sezonda gardırobumuza çeşitlilik getirir!

sonbahar bayan kot pantolon trendleri 2020
sonbahar bayan kot pantolon trendleri 2020

Bir önceki yazımız olan MANGO: Modaya göre bunlar önümüzdeki sonbaharın en büyük trendleri başlıklı makalemizde bahar, mango ve moda hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir