Sonbahar Elbise Modelleri 2019 2020


Sonbaharda, havadar yazlık elbiselerimiz tekrar giyilebilir, ancak yeni mevsimi şık bir şekilde geçirdiğimizden emin olmak için, sonbahar sezonu için en sıcak elbise trendlerini araştırdık …

Sonbahar Elbise Modelleri 2019 2020

Hayal etmesi zor olsa da, ancak 2 / 3 ay sonra havadar yazlık elbiselerimizi sonbahar modelleri ile değiştirmemiz gerekiyor. Çünkü o zaman güz mevsimi tüm ihtişamıyla başlar ve bizim için her zaman yeni trendleri korur . Özellikle sıcak aylarda biz kadınlar kendimizi süsleyebileceğimiz kıyafetler içindeyiz ve daha serin aylarda gerçek gözalıcıyı elbiseler ile sağlıyoruz. Modaya uygun olarak yeni mevsime uyum sağlamak için hiçbir zaman çok erken olamadığı ve modaya uygun markaların online mağazalarına çok fazla bakılmadığı için,  sizin için devraldık ve hayal kırıklığına uğramadık. Bizi hangi elbise trendleri bekliyor, hangi kesimleri bulmalıyız ve gelecek sezonda hangi desen ve renkleri kaçırmamalıyız, şimdi öğreneceksiniz …

1. Ekose maksi elbiseler

Havuç trendi yeni bir tura giriyor ve böylece yeni sezonda tüm baskıları  sonbaharda giyinebiliriz. Özellikle serin mevsimde ayak bileği botları , kovboy botları ve spor ayakkabıları ile ideal bir şekilde kombinleyebileceğimiz taban uzunluğu elbise modelleri bize punk ruhu dokunuşunu veriyor. Ancak şık modelle ilgili en iyi şey, sorunlu alanlardan uzaklaşması ve siluetimizin daha zayıf görünmesidir.

sonbahar 2019 2020 elbise modelleri
sonbahar 2019 2020 elbise modelleri
sonbahar elbise modelleri 2019 2020
sonbahar elbise modelleri 2019 2020

2. Krem ​​tonlarında elbiseler

Kremler açıkça sonbaharın trend renklerinden biridir, çünkü romantik mevsime mükemmel bir şekilde uyarlar. Ayrıca elbiseler biçiminde, özellikle sonbahar bej tonlarını güzelleştiriyorlar, ancak yeni sezonda sade Deve ve toprak tonlarını da  göreceğiz. Kesim, malzeme ve uzunluk açısından sınır yoktur . Deriden ipeğe, ketene kadar her şeye izin verilir!

kren rengi sonbahar elbiseleri 2019 2020
kren rengi sonbahar elbiseleri 2019 2020
sonbahar elbiseleri 2019
sonbahar elbiseleri 2019

3. Uzun kollu elbiseler

Sonbaharda yeni bir elbise trendi çiçek desenli elbiseler ve şal ​​modelleri gardırobumuzda yer almaya devam edecek.Ama sonbaharda uzun kollu elbiselere giderek daha fazla yön veriyoruz . Özellikle şık, midi ve maksi boylarda, serin mevsime uygun zarif parçalar. Hafif A-çizgisine sahip, gündüzleri yumuşak krem ​​renginde elbiseler giyerken,akşam için yeşil veya kırmızı gibi koyu tonlarda elbiseler özel durumlar için uygundur.

uzun kollu elbise modelleri 2019 2020
uzun kollu elbise modelleri 2019 2020
sonbahar elbise trendleri 2019 2020
sonbahar elbise trendleri 2019 2020

4. Triko elbiseler

Dışarısı daha soğuk olunca, kendimizi en güzel triko parçalarımıza sarmayı tercih ediyoruz ve elbiseler bile dışlanmıyor. Bunlar önümüzdeki sonbaharda sevimli modeller ile geliyor, bu yüzden sıcak ve aynı zamanda şık giyiniyoruz. Triko elbiseler hayvan desenli veya kovboy çizmeleri ile yüksek kaliteli aksesuarlar ve göz alıcı ayak bileği çizmeleri ile daha da etkili stil sağlar .

sonbahar 2019 2020 triko elbiseler
sonbahar 2019 2020 triko elbiseler

5. Kadife elbiseler

Ve bu trendin üstesinden gelemiyoruz: Kadife her zamankinden daha şık ve  kumaşı sadece pantolon biçiminde değil, aynı zamanda etekler, blazerler ve elbiseler de kadife kumaşlar ile süslenmiş durumda. Kahverengi tonlarında kadife elbiseler özellikle sonbaharda çok moda olacak, ancak pembe veya turuncu gibi renkler kadife kumaşa çok yakışıyor.

sonbahar kadife salopet elbise modeli 2019 2020
sonbahar kadife salopet elbise modeli 2019 2020

Bir önceki yazımız olan Mango 2019 Yaz Etek Modelleri başlıklı makalemizde 2019 etek modelleri, 2019 yaz ve etek hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir