Sonbahar Moda Stiline Fransız Giyim Tarzı

Sonbahar moda stiline Fransız giyim tarzı ile sizler de stilinizi konuşturmaya ne dersiniz? Fransız kadınlar moda ve stil konusunda usta kişilerdir. Özellikle Fransız kadınların stil konusundaki tecrübeleri ve deneyimleri herkes için uygun olmayabilir fakat hayran bırakacağı kesin. Zarif, asil, çabasız olduğu halde yine de oldukça iddialı olmayı başaran Fransız kadınların stili! Aslında Fransız kadınların stil kuralları bizlere pek yakın. Stildeki asıl konu da çabasız parçalar ile ortaya bir zarif görüntü sağlamak değil mi? Tam da bu noktada sonbahar moda stiline Fransız giyim tarzı için Fransız kadınların sözünü dinlemeye ne dersiniz?
Fransız kadınlardan stil için altın dokunuşlar ve tarz sırları
Sonbahar Stiline Fransız Dokunuşu
Genç yaşları yaşarken kışa dönük olsa dahi renkli bir tarz sergilemeyi neredeyse herkes isteyebilir. Zaten genç yaşlar da bunun için var! Fakat unutmamalıyız ki yaş, beğeni ve bedenimiz oturmaya başladıkça stilimiz de oturmalı. Diğer türlü bakıldığında dolabımız dolu olsa dahi “giyecek bir şeyim olmayabilir.” Bu durum, stiliniz tam anlamıyla oturduğunda bile başımıza gelebilir. Fakat sık bir durum olmaması adına zamansız parça ve çizgileri belli olan bir stile ihtiyaç duyabiliyoruz. Peki Fransız kadınların stil konusundaki anlayışları bizlere ne anlatıyor?
Fransız kadınlardan stil sırlarını nasıl öğreniriz ve öğrenebileceğimiz sırlar neler?
Şayet kalite söz konusu ise, değerli parçalara yatırım yapın!
Fransız Stilinde Kısa Topuklar
Şuan aklında olan Fransız kadını nasıl bir ayakkabı tarzını seviyor tam olarak emin değiliz. Ancak yüksek topuklu ayakkabılar giydiğini hayal ediyor olabilirsiniz. Şayet böyle düşünüyorsanız yanıldığınızı bilmenizi isterim. Fransız kadınlarının stil konusundaki ayakkabı tarzı kısa topuklar oluyor. Paris, New York sokaklarında stil sahibi her kadın genelde kısa topuklu ayakkabıları tercih ediyor. Tercih ettikleri diğer ayakkabı tarzları ise babet, bot veya espadril oluyor. Ayaklarınıza eziyet etmeden acı vermeden de şık olabileceğiniz konusu için Fransız kadınlara güvenebilirsiniz. Sonbahar stiline Fransız dokunuşu yapalım mı? Sonbahar moda stiline Fransız giyim tarzı sizleri de saracaktır! Şık olmak için cesaretinizi toplayın!

Siyah renkte kısa topuklar ile Fransız stilini yakalayın

Fransız kadınların stil tercihi ve favorisi yüksek değil kısa topuklar

Fransız stili için espadril yahut babet tercih edilebilir

Fransız Stilinde Doğal Halinize Odaklanın
Sonbahar moda stilinde Fransız giyim tarzı için doğal halinizle barışmayı deneyin. Şayet göğüsleriniz küçük ise onları daha iri ve büyük gösterecek push-up sütyenler giymekten vazgeçebilirsiniz. Kendinizle barışmayla Fransız kadınların usta stiline yönelebilirsiniz. Hem sırtınızı sıkı bir şekilde saran ve göğüslerinizi sıkıştırabilen bu modelleri kullanmak yerine daha rahat edebileceğiniz alternatifler sizleri de mutlu edecektir. Beyaz gömleğin altına siyah bir sütyen giyerek Fransız kadınların cazibesini yakalayın! Şayet bu ikili sizlere fazla iddialı gelebiliyorsa renk tercihlerinde özgür olduğunuzu unutmayın! Fakat destekli sütyen konusunda kararlı tavrımız sürüyor, bunlardan vazgeçin!

Doğal halinizle barışık olun ve vücudunuzu sıkmayın

Göğüsleri büyük gösteren push-up sütyenlerden vazgeçin!

Beyaz gömlek altına siyah sütyen Fransız kadınların vazgeçilmezi

Fransız Giyim Tarzında Skinny Jean Stili Önemi
Fransız kadınların bu tarz şık olmaları, rahatlığına düşkün bireyler olmasından geliyor olmasın mı? Vücudu sıkıca saran sütyenler kadar bacaklara da yapışıp kalan skinny jeanler de Fransız kadınların uzak durdukları türden! Fakat şu son dönemlerde Jean pantolonlar biraz gevşemeye başladı ve yüksek belli geniş paçalı pantolonları deneyebilirsiniz. Bunları kombinlerken beyaz gömlek ve kısa topukları unutmayın! Fransız stiline ulaşmış olacaksınız.

Bacakları sıkan skinny jean yerine daha rahat pantolon seçin

Yüksek bel ve rahat pantolonlar Fransız kadınlardan ilham

Rahatlığına düşkün Fransız kadınların stili çabasız ve iddialı

Sonbahar Moda Stilinde Fransız Renk Tarzı
Renkler, şık ve vazgeçilmez olabilir. Fakat renkli giyimi abartmamak gerek. Stilinize renkleri dahil ederken biraz korkabilirsiniz. Zira renk uyumu zor bir şey. Tam da bu konuda Fransız kadınların bizlere ipucu verdiklerini görebiliriz. Farklı tonları karıştırmak! Fakat tek seferde üçten fazla bir renk kombinasyonu sizleri şık göstermeyecektir, dikkat edin!
Abartısız olarak renk kombinasyonu yapmayı deneyin
Bir önceki yazımız olan Vücut Tipine Göre Bikini Giymenin Kuralları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir