Trend Uyarısı : Turuncu sonbahar moda rengi 2019 2020

Büyük şehirlerin sokaklarındaki modacılar bu sonbahar sokak modasında turuncu rengi giyiyor.  Çünkü şeker pembe ve yaz yeşilinden sonra bu sonbaharda tüm işaretler turuncudur. Ve tüm olası nüanslarda. Neon, somon veya şeftali olsun, renk hiç olmadığı kadar moda.

Ne de olsa, şahane renginin ne kadar havalı olabileceğini gösteren sadece Fenty x Puma değildi (kemer ve postallar ile birlikte kullanılan biker şortları), aynı zamanda podyumun her tarafını turuncu içeren Versace . Ve tabii ki, renk uzun zamandan beri sokak modası yıldızları sayesinde bize göz alıcı turuncu rengin günlük hayatımızı nasıl aydınlatabildiğini gösteriyor …

Trend Uyarısı Turuncu sonbahar moda rengi 2019 2020
Trend Uyarısı Turuncu sonbahar moda rengi 2019 2020

1. Her zamanki gibi iş stili

Ofiste aynı zamanda trend rengin kullanılması gerekiyor, sonuçta orada da çok zaman geçiriyoruz. Bir takım elbise ya da tulum olarak , her tarafı turuncu olarak iyi görünüyoruz . Sade bir gömlek ve sandalet ile birleştirildiğinde görünüm ofis için mükemmel.

sonbahar modası turuncu 2019 2020
sonbahar modası turuncu 2019 2020

2. Cesur kombinler

Daha çarpıcı bir şey sevenler, parlak turuncuları pembe veya sarı gibi diğer parlak renklerle birleştirirler . Ve çok cesurca parıldayan neon tonlarında oldukça etkili bir stiller oluşur. Eşleşen aksesuarlarla günlük kullanım için uygundur: spor ayakkabılar ve bel çantası kombinin rahat görünmesini sağlar …


turuncu renk nasıl giyilir 2020
turuncu renk nasıl giyilir 2020

3. Sokak Modası için Rahat Stil

Turuncu her kıyafettte gerekli patlama etkisini sağlar . Hem pijama pantolonlar için örme kazak hem de kotlar için bir turuncu kazak seçin parlak renk derhal tazeliğin etkisini sağlar .

sonbahar kış modası 2019 2020 Turuncu renk
sonbahar kış modası 2019 2020 Turuncu renk

4. Özel Gün için  Zarif

Portakal’ın çok yönlülüğü, en iyi şekilde rengi bir mevsimden diğerine taşımanın ne kadar kolay olduğu gösteriyor. Yazın parlak bir tonundan sonbaharda daha hafif tonlarına kullanabilirsiniz. Özellikle ipek elbiseler gibi tasarımlarda, turuncu renk moda kalplerimizin daha hızlı atmasını sağlar. Toprak tonları, gri ve bej gibi diğer sessiz tonlarla birleştirilen turuncu, aynı zamanda zarif bir görünüme sahiptir. Ilık yaz ayları veya sonbahar da sahildeki veya eski şehir restoranındaki özel bir günde giymek için mükemmeldir.

turuncu renk trendi 2019 2020
turuncu renk trendi 2019 2020

Bir önceki yazımız olan Kış modası 2019 2020 : Mom jean kombinleri başlıklı makalemizde 2020, 2020 kış modası ve kış hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir