Vücut Tipine Göre Bikini Giymenin Kuralları

Vücut tipine göre bikini giymenin kuralları oldukça önemli sayılmakta. Kış uykusunu tamamen bitiren tabiat yerini yaz tatili planlarını yapmaya bıraktı. Bu sıcak havalarda denize girmeden serinlemenin mümkün olmayacağı anlaşıldı. Peki, denize girerken vücut tipine göre bikini seçmenin kuralları hakkında ne kadar bilgiliyiz ve hangi bikini modelleri bizleri iyi gösterecek? Bizler gibi bu konuyu merak ediyorsanız bu detayları sakın kaçırmayın. Kadın ve Trend editörü olarak yaptığımız araştırma sonuçlarını siz değerli kadınlarla paylaşmak istedik. Bu yaz plajlarda tüm gözlerin sizin üzerinizde olmasını ve seçtiğiniz bikini modellerinin üzerinize oturmasını istemez miydiniz? İşte sizler için hazırladığımız bikini seçmenin altın kuralları sizlerin de ilgisini çekmeyi başaracaktır.

Göğüsleri küçük gösteren bikini

Geniş omuzlar için bikini

Dolgun göğüsler için bikini

Vücut Tipine Göre Bikini Seçmenin Kuralları
Vücut tipine göre bikini seçmenin kurallarından birisi de göğüs bölgesine odaklanmaktır. Göğsünüzü daha büyük göstermeyi isteyebilirsiniz. Ancak göğüslerinizi daha küçük göstermek için şunları yapmayı deneyebilirsiniz. Göğüsleriniz büyük ve ya omuzlardan itibaren geniş göğüs sahibiyseniz dikkati başka yere çekmeye çalışabilirsiniz. Göğüs bölgesini daha küçük göstermek için dikkati başka yere çekmelisiniz. Göğüsleri küçük göstermek için bikini seçmenin yolu kemerli tasarımlar, tek parça mayolar giymekten geçecektir. Tek parça mayolar veya kemerli mayo tasarımları ile bu işe odaklanabilirsiniz. Bikini üzerine koyu renk ve altını ise açık renklerde seçmeyi deneyebilirsiniz. Bu göğüslerinize olan dikkati bozacaktır.

Dolgun Göğüslerde Bikini Seçmenin Kuralları
Göğüslerinizi daha küçük göstermek için yapmanız gerekenlere değinmişken, dolgun göstermeyi de ele almamız gerektiğini düşünüyorum. Bikini seçmenin altın kuralları içerisinde göğüsleri dolgun göstermek de aklınızdan geçebilir. Birçok insan göğüslerini daha büyük göstermeyi sever. Sizler de bunu seviyorsanız oldukça güzel ipuçları verebiliriz. Biraz toparlayıcı bir bikini üstü modeli, göğüslerinizin daha dolgun görünmesine yarayacaktır. Tabii bu durum vücudunuzun geri kalanına bağlı olabilir. Ancak renkler üzerinde bir seçim yaparak istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. Bikini üstünü açık renklerde tercih edin ve altını ise koyu renk seçin. Göğüsleriniz daha dolgun ve iri görünecektir. Diğer ayrıntı ve ipuçlarını bir sonraki konularda paylaşmaya devam edeceğiz. Özellikle bacak, kalça, bel ve omuzları geniş göstermek için yapmanız gerekenlere değineceğiz. Görseller aracılığıyla vücut tipine göre bikini seçmenin kuralları konusunda deneyim elde edebilirsiniz. Güzelliğiniz için vücut tipine göre bikini seçmenizde fayda olacaktır.

Bir önceki yazımız olan 2018 Plaj Modası başlıklı makalemizde 2018 Plaj Modası, plaj modası ve plaj modasında yenilikler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir