Yırtmaçlı kot etekler: Yaz için en havalı modeller


Yaz sezonu seviyoruz, açık havada sadece sıcak akşamlarını vaat etmiyor bize yeni trendleri de sunuyor. Jean parçaların her zaman bizi daha genç ve daha havalı gösterdiği bir gerçek ve her sezon moda kalması avantaj. Tabii ki, yırtmaçlı kot etekler. Sadece yaz için yapılmış bir jean trendi  var. 2019 Yaz modasında en trend modelleri sizin için seçtik.

Yırtmaçlı kot etekler: Yaz için en havalı modeller

Sıcaklıklar üst sınırlara yükselir yükselmez, tüm büyülü eteklerimizi tekrar giyebileceğimiz anlamına gelir. Ofiste bile, etekler  kolayca giyilebilir. Yalnızca doğru uzunluğa ve mükemmel biçime bağlıdır! Bu yüzden denim midi veya maxi modelleri yaz aylarında mükemmel bir ofis görünümü için heyecan verici bir modeldir, seksi bir bacak kesimi heyecan vericidir ve aynı zamanda rahat bir yürüme için avantajlıdır. Hangi modeli seçtiniz, eteğiniz bir düğme plaketiyle mi yoksa fermuarla mı hazırlandı, düz mü yoksa ayrıntılı mı çünkü tüm bu kot etekler artık moda.

yazlık yırtmaçlı kot etekler 2019
yazlık yırtmaçlı kot etekler 2019

Yırtmaçlı kot etekler nasıl kombinlenir

Kombinasyon açısından gerçekten kolay, çünkü denim herhangi bir malzemeyle ve birçok nüansla uyum sağlıyor. Eteğinizi ofiste giymek istiyorsanız, onu blok topuk sandaletler (görsel olarak bacaklarınızı esneten ) , bir bluz veya önlüklü bir üst ile birleştirebilirsiniz . En yakın arkadaşlarınızla buluşmak veya gezmek için rahat stilde olabilir: havalı spor ayakkabılar ve şık bir kısa üst, kot eteğin en iyi yoldaşlarıdır. Öyleyse, yırtmaçlı kot eteklerin gerçekten modasının geçmediğini fark ettiniz. Ayrıca Bakınız :Yazlık kot etekler 2019 2020 : Şuanda moda olan modeller

yazlık kot etekler 2020
yazlık kot etekler 2020

Hemen kot eteklerinden birini satın almak istiyorsanız, aşağıdaki resimlerden ilham alabilirsiniz , çünkü en güzel modelleri bir araya getiriyoruz.

2019 yaz yırtmaçlı kot etekler
2019 yaz yırtmaçlı kot etekler
yazlık yırtmaçlı kot etekler 2019 20
yazlık yırtmaçlı kot etekler 2019 20
zara yırtmaçlı kot etek modelleri 2019

yırtmaçlı kot etekler 2020
yırtmaçlı kot etekler 2020
önden düğmeli yazlık kot etekler 2020
önden düğmeli yazlık kot etekler 2020

Bir önceki yazımız olan Yaz 2019 Plaj Kombinleri başlıklı makalemizde 2018 plaj modası, 2019 plaj modası ve bikini hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir