Zincir Kemer: Bu aksesuarla her kıyafeti etkili yaparsınız


Bazı günlerde dolaptan en yeni ve en göz alıcı parçaları seçmek ve havalı bir kıyafet giymek konusunda  istersiniz. Kot pantolon , spor ayakkabı ve kapüşonlu üst gibi basit bir görünüm  tercih edersiniz . Ancak bu basitlik şimdi çok kolay bir ayrıntı ile size bir doz şıklık verebilir. İhtiyacınız olan tek şey, bu sezon özellikle popüler olan ve en popüler markaların vitrinlerinde ve online mağazalarında bulunan zincir kemerler.

Zincir kemerler: Bu modelleri modaya uygun

Zincir kemer seçimi biraz sınırlar, böylece modaya uygun ürünler, temelde ikonik tasarımlar ile gelir; ancak bunlar, çok inceden kalına kadar, çeşitli boyutlarda bulunur . Renk yelpazesi de biraz daha azdır ve bu şık aksesuarı özellikle gümüş ve altın rengi gibi çeşitlerde olur. Ancak stiller çok çeşitlidir. İster tek isterse çok zincirli olsun, ister oldukça basit isterse gösterişli olsun, her moda tutkunu kadın mükemmel bir şey bulur, bu da görünüşünü etkili yapan bir şeydir.

Zincir kemerleri modaya uygun bu şekilde stillendiriyoruz

Kombinleme söz konusu olduğunda, zincir kemerlerden daha basit bir kombinasyon ortağı olamazdı. Neredeyse her görünüme uyum sağlıyorlar, bu da onları çok yönlü kılıyor. Bir yandan olması gereken basit bir görünüm geliştirebilir, diğer yandan, göz alıcı aksesuarı pastanın üzerindeki en son donanıma vermek için de kullanabilirsiniz . Örneğin, gardırobunuzda daha klasik bir giyim tarzına ve bol miktarda blazerlere , eteğe ve elbiselere sahipseniz, bu görünüşe göre havalı ama çarpıcı bir karşıtlık yaratmaz. Kot pantolon , spor ayakkabı, deri ceket gibi daha rahat, hafif bir şey tercih edenler görünümü bir zincir kemerle mükemmel şekilde yükseltebilirler.

bayan zincir kemer modelleri ve kombinler 2020
bayan zincir kemer modelleri ve kombinler 2020

Bununla birlikte,  kıyafetin geri kalanı önemli bir rol oynar, aynı zamanda modaya uygun öğeyi nasıl stillendirdiğinizi de gösterir. Geleneksel kayışlarda olduğu gibi üstleri altına koymak yerine, parçayı bir T-shirt , blazer ve daha fazlasıyla birleştirmelisiniz. Bu yüzden modaya uygun kısım görünümün altına girmiyor, ancak sizi hemen dar bir belden kandıran şık bir vurgu getiriyor. Ancak, akılda tutulması gereken bir şey daha var: Bu kemerlerden birini alırsanız, daha fazla aksesuar ve takı kullanmamalısınız , aksi takdirde görünüm “çok abartı” görünecektir.

Hala repertuarda zincir kemer yok mu?  Alışverişöncesi ilham alabileceğimiz  en güzel modelleri ve kombinleri seçtik !

Zincir kemer modelleri ve kombinleri 2020

zincir kemerler ile elbise kombinleri 2020
zincir kemerler ile elbise kombinleri 2020
zincir kemer ile elbise kombini 2019 2020
zincir kemer ile elbise kombini 2019 2020
kot pantolon ile zincir kemer kombini
kot pantolon ile zincir kemer kombini
zincir kemer modelleri 2020
zincir kemer modelleri 2020
zincir kemer modelleri 2019 2020
zincir kemer modelleri 2019 2020

Bir önceki yazımız olan Sonbahar Elbise Modelleri 2019 2020 başlıklı makalemizde 2019 sonbahar modası, 2020 ve elbise hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir